ARAZİ SEÇİMİ


Yatırımcının mevcut arazisi yok ise en uygun satılık ve ya kiralık arazilerin temin edilmesi ve uzun süreli sözleşme yapılarak yatırımın güvence altına alınması. 


UYGUN SERA MODELİ SEÇİMİ


Üretilecek ürün ve yatırımcının mali gücüne göre ekonomik tünel seradan modern blok seraya kadar çok geniş bir yelpazede en karlı sera yatırımını yapmak 


EN YÜKSEK KAR MARJININ ELDE EDİLMESİ

 

Seranın kurulacağı iklim şartları ve bölgenin arz talep isteğine göre pazar payı yüksek ve sürekli üretimin yapılacabileceği ürünler belirlenerek, seranın kendini 2 yılda amorti etmesini sağlamak. 


GEREKLİ HİBE ve KREDİLERİN TEMİNİ

 

Yeni kurulacak ya da modernize edilecek seranın yatırım bedeline %100 Kredi Çıkarıyoruz,
Ayrıca  tüm fizibilite ve evrak işlerinin takibi yapılarak, hem bankalardan düşük faizli tarımsal kredilerin kullanılması hem de kurulacak seraya %65 oranından karşılıksız hibe alınması konusunda uzman danışman ekibimizle yanınızdayız. 


TOPRAKSIZ TARIM


Şu an dünyada uygulanmakta olan en modern üretim methodu olan topraksız tarım tekniği ile üretim yapmak isteyen yatırımcılara hem makina-ekipman, hem de deneyimli personelimiz ile topraksız tarım danışmanlığı veriyoruz. 


PAZARLAMA DESTEK

 

Yatırımcılarımızın üretmiş olduğu mallarına en iyi pazar fiyatlarında alıcı bulmasına yardımcı olduğumuz gibi seralarında istihdam sağlayacak seçkin personel ve mühendisleri bulmalarına yardımcı oluyoruz.